1xbet

Lidyabet

Lidyabet giriş işlemlerini firmanın alan adı üzerinden çok kolay bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. İşletme 2015 yılında kuruldu. Curacao oyun komisyonunun vermiş olduğu lisansı kullanmakta. Siteye erişim ise şöyledir;

  • İşletmenin resmi sayfasının alan adını bilmek en önemli aşamaların başında geliyor. Yanlış ya da eksik bir adres olduğu vakit, giriş işlemi sağlanamaz.
  • Bunun öncesinde tarayıcı seçimin çok önemli olmadığını unutmayın. Çünkü şirketin resmi sitesi her türlü tarayıcıda açılır ve çalışır. Yani bir sınırlama söz konusu değildir.
  • Tarayıcının üstüne bir kere tıklayın ve ardından bunun açılmasını sağlayın.
  • Adres satırı olarak da tabir edilen en üst kısımdaki sütunun olduğu yere gelin.
  • Buraya alan adını yazın.
  • En çok hata burada yapıldığı için dikkatli bir biçimde hareket etmeniz gerekmekte.
  • Buna göre kopyaladığınız alan adını yazmanız çok daha mantıklı bir seçim olacaktır.
  • Bunu gerçekleştirdikten sonra artık yapılması gereken şey hemen bir defa enter tuşuna basarak ilerlemektir.
  • Böylelikle siteye giriş işlemi tamamlanır.

Bunlara tam bir uyum gösterdiğiniz vakit problem çıkmaz. Ancak giriş konusunda sorun yaşıyorum diyorsanız, bunun çok değişik nedenleri olabilir. Bunlardan ilki alan adını dikkatsiz şekilde yazılmasıdır. Bazı üyeler harf, bir kısmı ise numarayı eksik ya da fazla girdikleri vakit, böyle bir problem yaşanız. Hemen kontrolünü sağlayın. Bağlantıda bir problem varsa bunun da ortadan kaldırılması sonrasında sitede online olabilirsiniz.

Lidyabet güncel giriş işlemini yapan bir üyenin, hesabına erişim sağlaması çok kolaydır. Mavi rengin öne çıktığı sayfanın en üst kısmında beyaz çerçeveden tasarlanmış olan bir giriş yap alanı söz konusudur. Bunu hemen görebilirsiniz. Üstüne tek bir kere tıkladıktan sonra yeni bir pencere açılacaktır. Bu pencerenin en üstünde yine mavi renkli bir giriş ibaresi vardır. Geriye kalan bölümler ise siyahtır.

Siteye girişiniz sonrasında hesaba ulaşabilmek için olarak kullanıcı adı yazan yere gelen ve bilgilerinizi girin. Daha sonra hemen sağ tarafta dikkat çeken şifreniz bölümünü doldurun. Tüm bu bilgileri dikkatli şekilde yazmak önemlidir. Tek bir hatada bile hesap erişimi sağlanamaz. Yeşil üzerine beyaz bir renkle tasarlanmış olan giriş yap butonuna bir kere basın. Ardından hemen size ait olan özel hesap bilgilerinizi kısa süre içerisinde görüntüleyebilirsiniz.

Lidyabet giriş yapan ancak üyelik bilgilerini unutan kişilerin hiçbir zaman panik yapmaması lazım. Çünkü hesap girişinin olduğu bölümde bunun için özel bir alan oluşturulmuştur. Şifremi unuttum yazılı yere bir kere tıklamak yeterlidir. Ardından ofis sizden elektronik posta adresinizi ister. Bunu dikkatlice yazın ve sonrasında size yollanacak olan sıfırlama linki üzerinden yeni bir parola oluşturun. Lidyabet giriş ardından üyeliği bulunmayan kişiler, kısa sürede hesap açabilirler.

Lidyabet Mobil Giriş

Lidyabet mobil giriş, alan adının bilinmesi durumunda çok kolay bir biçimde yapılabiliyor. İhtiyacınız olan şey ise firmanın son ve güncel olan adresidir. İşletmenin resmi sitesi bunun için uygundur. Çünkü ofis, cep telefonu ve bunun gibi cihazlarla erişim sağlanabilmesi adına özel bir yazılıma imza atmıştır. Tabletlerin kullanılmasının önünde de bir engel söz konusu değildir. Süreç hem açık hem de çok kolaydır. İlk olarak telefonda yüklenmiş tarayıcının açılması lazım. Bunun sonrasında en üst kısımdaki adres satırı bölümünü kullanmak ve buraya alan adını girmek gerekiyor. Ardından bir kere enter tuşuna basmak yeterli olacaktır. Sayfanın yüklenmesi çok kısa süre içerisinde sağlanır. Sitenin hızlı altyapısı sayesinde karşınıza mobil olarak tanımlanmış sayfa gelir. Böylelikle tüm işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Lidyabet mobil sayfasına giriş işlemleri için tüm telefonların kullanılabilme şansı vardır. Piyasada genellikle iki farklı altyapı şirketi vardır. Bunlardan ilki IOS ismiyle karşımıza çıkarken diğeri ise Android olarak tanımlanmıştır. Telefonunuzun markası ise önemli değildir. Sadece akıllı olması yeterlidir. Lidyabet mobil giriş sonrasında yüklenecek olan sayfanın görünümü çok daha farklıdır. Çünkü telefonun ekranı küçük olduğundan ona uyun bir yazılım mevcuttur. Oyun menüleri ve alanları hem en üstte hem de sayfanın sol kısmında yer alır. Hesap girişi ise yine sağ üst kısımdan çok kısa süre içerisinde tamamlanır. Bilgisayar olmadan da kaçak bahis yapabilirsiniz.

İçerik Hakkında Yapılan Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmadı.