Betpas Giriş

Betpas giriş için işletmenin alan adının bilinmesi son derece önemlidir. Ancak bu şekilde sayfaya erişim sağlanabilir. Böylelikle işletmenin değişik oyun menülerinden istediğiniz gibi faydalanabilirsiniz.

Siteye erişim şöyledir;

 • Siteye girişiniz için gerekli işlemlerinde bilgisayar kullanan kişiler, erişimi sağlayabilmek adına ilk olarak tarayıcı açmak zorundadırlar.
 • Firmanın resmi web sayfası tüm tarayıcılarda sorunsuz bir biçimde çalışmaktadır.
 • Firefox ile erişim imkanı vardır. Opera, Chrome, Safari ya da başka bir tarayıcının tercih edilmesinin önünde hiçbir engel söz konusu değildir.
 • Açmış olduğunuz tarayıcının en üstünde bulunan adres satırı kısmına alan adını yazarak ilerlemek gerekiyor.
 • Hatalı bir yazımın önüne geçmek ise çok kolaydır.
 • Bunu sağlayabilmek adına ilk olarak adresi kopyalamanız şart.
 • Ardından da adres satırının olduğu yere yapıştırmak yeterlidir.
 • Enter tuşuna basmanızın hemen ardından süreç de tamamlanır ve site yüklenir.

Firmanın sitesine giriş işlemini gerçekleştirmeden önce bazı hususları göz önünde bulundurmak ve dikkatli olmak lazım. Alan adının gerçek olduğundan emin olmak bunların başında geliyor. Bunun yanı sıra son güncel adresin kullanılacağını unutmayın. Eğer bunlara bir uyum sağlandığı halde halen giriş sorunu ortaya çıkarsa, böyle durumlarda internet bağlantısının kontrol edilmesi problemi kökten çözer. Firmanın alan adı sadece ülkemiz için özeldir. Türkiye girişleri bu sayede sağlanır ve bunun önünde bir engel de söz konusu değildir.

Betpas giriş firmanın resmi sayfasına erişim için gereklidir. Bunun sonrasında hesap girişinin yapılması sayesinde sitedeki farklı oyun menülerinden hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. Bunu sağlayabilmek adına giriş yazan yere basmanız gerekmekte. Firmanın genel renginden farklı olarak yeşil ile tasarlanmıştır. Böylelikle dikkat çekici bir hal almıştır. Üstte bulunur.

Bunun sonrasında beyaz zemin rengine sahip, üst kısmı mavi olan bir ekran hemen karşınıza gelir. İki tane alt alta kutucuk tasarlanmıştır. Kullanıcı isminizi üstteki yere girin. Devam ederek, ikinci kutucuğa geçin. Buraya ise parolanızı, yani şifrenizi yazmanız lazım. Böylelikle ofisin talep etmiş olduğu iki farklı veri de girilmiş olunacaktır. Yeşil renkli giriş yap butonu ise size artık hesabınızın kapılarını açacaktır. Üstüne bir kere tıklayın ve süreci sona erdirin.

Siteye güncel giriş ile sitede online olan ancak kullanıcı adı ya da şifresini unutan kişiler için çok kolay bir süreç söz konusudur. Kullanıcı isminin yeniden oluşturulması gibi bir durum söz konusu olmadığından, hemen canlı yardıma durumu bildirmeli ya da ofise bir email göndermelisiniz. Şifre unutulması ise daha değişik bir aşamayı hemen gündeme getirir. Böyle durumlar için şifremi unuttum yazan bir buton vardır ve hesap ekranının hemen sağ alt kısmında yer alır. Buraya tıklayın, email adresinizi yazın. Size gönderilecek olan elektronik posta sayesinde sıfırlama ekranına hemen erişim sağlayın.

Firmanın internet sitesine giriş sağladığınız zaman size avantaj sağlayacak ek bir özellikten de bahsedelim. Bu site üyelerine bedava bahis sağlayan bir firma. Siteye girişinizi sağladıktan sonra canlı destekten bu konuda bilgi alın.

Betpas Mobil Giriş

Betpas mobil giriş için alan adının bilinmesi ilk kuraldır. Mobil sayfa, hem cep telefonu hem de tabletlerle erişim sağlayan kişiler için özel olarak tasarlanmıştır. Hizmetler tamamen aynıdır. Fark ise girişin telefon ya da tabletler yapılmasıdır. Bundan dolayı görünümün daha farklı olması gerekir.

Sitenin mobil sayfasına giriş şu şekilde gerçekleştirilir;

 • Ofisin son alan adını bulun ve bunu yazın.
 • Herhangi bir internet tarayıcısı üstünden bunu gerçekleştirmek çok kolaydır.
 • Yine dikkatli bir biçimde yazılması alan adının girilmesi gibi bir kural vardır.
 • Buna tam bir uyum gösterilmesinin sonrasında ileri tuşuna basarak sürecin bitmesini sağlayabilirsiniz.
 • Masaüstü giriş işlemlerinde olduğu gibi firmanın mobil sayfası çok kısa süre içerisinde yüklenmiş olur.

Betpas mobil giriş çerçevesinde cep telefonlarının tümü hem marka hem de altyapı farkı olmadan tercih edilebiliyor. Örneğin cihazında IOS işletim sistemi olan bir kişi rahatlıkla sitede online olabilir. Android altyapılı olanlarla da bunu yapabilme şansınız vardır.

Firma, son yıllarda çok büyük bir ilgi gören mobil APK da tasarlamıştır. Bunun iki versiyonu dikkat çeker. Birisi IOS iken diğeri ise Android yazılımdır. İndirilmesi ve kurulumu çok basittir. Bunu resmi site üzerinden çok kısa süre içerisinde yapabilirsiniz. Sonrasında ise kullanıcı bilgilerinizi girerek hemen mobil görünüme erişim sağlamış olursunuz. Bu durum büyük bir fırsattır.

İçerik Hakkında Yapılan Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmadı.